Ev taşırken dikkat edilmesi gerekenler

Ev taşırken dikkat edilmesi gerekenler


İlden ile nakliyede Paketleme


Ev taşıttırırken nelere dikkat etmelisiniz Firmamız Evim Evim nakliye sizlere bu konuda öncelikli maddeleri sıralayalım. Evden eve taşımacılıkta paketleme çok önemlidir? Paketlemeyi sadece uzman elemanlar tarafından yapılması eşyalarınızın yıpranma oranını oldukça azaltır. Eşyalarınız havalı patpat battaniye vs gibi ambalaj malzemeleriyle mutlaka muhafaza ettirin.


Sigortalı evden eve taşıma


Sigorta şirketlerinin yapmış olduğu nakliye sigortasından mutlaka yaptırın. Firmamız evim evim nakliye bu konuda tüm çalışmalarını sigortalı yapmaktadır müşterilerimiz İstese'de istemese'de biz automa'tik olarak yapmaktayız tüm riskleri göz önünde bulundurarak.


evden eve taşımacılık firması nasıl seçeceksiniz?


Seçmiş olduğunuz firmanın evden eve taşımacılık firması olduğundan emin olmak için firmanın resmi web sitesinden ve sosyal paylaşım sitelerinden orjinal firma olduğuna bakınız araçlarının üzerinde logolarının olması oldukça önemli faktördür.


Firmadan Güven alamadıysanız eşyanızı listeleyin


Güveninizi kazanamayan evden eve taşımacılık firması karşınıza çıktıysa o firmayla çalışmanızı yapmamanız sağlıklı olur ancak her şeye rağmen taşınmak zorunda kalırsanız eşyalarınızı teslim ederken teslim alırken de kontrollerini yapmanızda çok fayda vardır.


Nakliye Sözleşmesi yapınız


Ev taşıttırırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biriside Nakliye sözleşmesi yapmanızdır. Sözleşmenizde hangi fiyata antlaştığınızı, hangi tarihte eşyalarınızın alınacağını, en geç hangi tarihler arası eşyalarınızın teslimatı, tüm bunların nakliye sözleşmesinde olması sizin faydanıza olacaktır.


9