Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Telefonları Hakkında

Hakkımızda


Evim Evim evden eve taşımacılık şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerini 1994 yıllarında başlatarak aile şirketi olarak bugünümüze kadar hizmet vermektedir.


Şirketimiz şehirler arası evden eve nakliyede en iyi sonuçları almak adına müşterilerimizin istekleri ve doğru materyalleri kullanarak çalışmalarımızı en doğru koşullarda yapmaktayız. Nakliye firmaları belgeleriyle çalışanlarıyla ve araçlarıyla tam donanıma sahip olmalıdır.


Firmamız bu donanımları 1994 yılında tamamlayarak K3 belgesi, ESST, Vergi levhası Ve Derneğe üyeliğiyle sektörde kurumsal kimliğine kavuşmuştur. kara yollarının zorunlu kıldığı bu belgeler alınması oldukça zor ve maliyetlidir bu belgelere sahip olan firmalar ile çalışmanız doğru yolda olduğunuzun göstergesidir.


Şehirler arası evden eve taşımacılık daha öncede belirttiğimiz gibi uzmanlık gerektiren durumlardan bir çalışma olduğunu her daim söylemekteyiz Kurulduğumuz günden itibaren şehirler arası evden eve taşımacılık yaparak geliştirdiğimiz çalışma teknikleriyle çalışmalarımızı müşteri isteklerine dayalı olarak ve memnuniyet oluşturacak çalışma tekniklerini kullanmaya adadık.


Türkiye'nin 81 iline hizmet götürerek ilden ile nakliye ağımızı genişlettik. Maliyet olarak Müşterilerimize Yararlı olma anlamında Şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatlarını en uygun ve doğru koşullarda yapmanın analizini yaparak taşımacılık fiyatlarını müşterilerimizin ödeye bileceği koşullara getirdik.


Evden eve taşımada araç birleştirme tekniğini Yani iki evi bir araçta taşıyarak maliyetleri oldukça düşürmekteyiz. Bu çalışma tekniğimiz özellikle Batıdan doğuya doğudan batıya Taşınacak olan memurların oldukça beğenisini kazanarak memurların bizimle çalışmasına vesile olmuştur.


9