Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları bu işlem oldukça değişkenlik gösteriyor Şimdi sizlere detaylı bir şekilde evden eve nakliye ücretlerini yazacağım. Tam net olarak sizlere rakamları söyleyemem ama ortalama olarak ya 200 tele aşağısını yada 200 tele yukarısını beyan ederim.


Evden eve nakliyat fiyatları şehir içi ve şehirler arsı taşımacılığı göre değişmektedir. Örneğin şehir içi evden eve taşımada fiyatlar 2+1 için ortalama olarak en düşük fiyat 700 tele en yüksek fiyat ise 1600 tele olarak şehir içi evden eve nakliye fiyatlarını katlar ve mesafe eşyaların durumda belirler eğer katlarınız düşük ise ve eşyanız toplamda 50 kilometre karelik bir alan içerisinde nakliye işlemi yapılacak ise bu takdirde şehir içi nakliye fiyatı 700 tele olarak belirlenir.


Şehirler arası evden eve nakliye Fiyatları ise 2016 yılı için evden eve nakliye ücretimiz 2015 yılına göre bir değişkenlik göstermemiştir. Şehirler arası nakliye yapacaksınız eğer sadece sizin eşyanız için özel araç tahsis edilmesini isterseniz bu sizin için biraz nakliye ücretini arttırabilir. Biz müşterilerimize evden eve nakliyat ücretlerini en uygun bir şekilde yapma adına bazı çalışma metodu gerçekleştirmekteyiz. Bu tekniğimiz sayesinde taşınma maliyetlerini oldukça düşürmekteyiz. Örneğin şehirler arası nakliyede büyük araçlar tahsis ederek bir aracın içerisinde bazen 2 ev eşyası bazen 3 ev eşyası taşıyarak maliyetleri düşürmekteyiz. Bur da şu aklınıza gelebilir iki veya üç ev eşyası bir araya geldiğinde eşyalar karıştırma hayır kesinlikle karışma olmaz çünkü bölme dediğimiz bir teknik ile eşyalar birbirinden ayrı seyahat eder.


9