Şehirler arası nakliye ücretleri

Şehirler arası nakliye ücretleri

Şehirler arsı nakliye ücretleri 2016 yılı için belirlediğimiz fiyatlarımız eşyalarınızın ve gidecek illerin durumuna göre fiyat listemiz şu şekilde oluşmuştur.


2+1 Ev eşyasının ilden ile nakliye hesaplaması


En iyi nakliye fiyatlarını ortalama analiz etmenin yollarından bahsedelim. Şimdi sizin bir eviniz var ve bu eviniz İstanbul'da herhangi bir ilçede. Siz 5 katta oturuyorsunuz Kahramanmaraş'ta 5, kata gideceksiniz. ve eviniz 1 salon takımı salon takımının içerisinde yemek masası ve sandalyeleri var, bir koltuk takımı 2 tekli bir üçlü birde ikili, konsolunuz gümüşlüğünüz var. 1 yatak odanız içerisinde dolabınız iki kişilik yatak ve baza' iki Komidin'ler ve bir aynanız var, 1 çocuk odanız içerisinde iki tane çocuğun yaşayabileceği iki baza ve 1 büyük veya 2 küçük dolabı var, 1 mutfağınız var ve beyaz eşyalar ve masanız var, Evinizde koliledi'niz kırılacaklarınız ve Hunçlarınız var muhtelif evinizin eşyaları Bu ev 2+1 ev eşyasıdır ve iki artı bir ev eşyasının taşınma bedeli ve ücretleri hakkında yola çıkalım.


2+1 Dairenin Nakliye ücreti


Bu evin tüm eşyalarının İstanbul'dan Taşıyıcı firmanın paketleme yapması eşyaların bulunduğu kattan alınarak araç içerisine yüklenmesi sigorta poliçesi hazırlanması Hangi tarihte söz verildiyse o tarihte Kahramanmaraştaki yeni eve çıkarılarak montajı yapılıp kullanılır bir şekilde teslim edilmesi Ve bu Şehirler arası nakliye bedeli Toplamda (2600) Tele Gibi bir rakamları gözden çıkarabilirsiniz. Ancak Fatura bedeli fiyata dahil değildir? %18 KDV eklenir Bu Rakam firmamızın fiyatlandırmasıdır Türkiye genelinde yoğun evden eve nakliye ağımız olduğundan fiyatlarımızda en azami olarak bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır.


9